До відома суб’єктів підприємницької діяльності!

Дата: 29.03.2024 10:32

Пропонуємо скористатись можливістю та представити свій проект на щорічній Конференції з питань відновлення України (URC), яка буде проходити в  червні в м. Берлін.

Міністерство економіки України за підтримки Київської школи економіки оголосило збір пропозицій щодо економічно доцільних інвестиційних проектів в ключових сферах економіки для можливого їх представлення широкому колу міжнародних партнерів: потенційним інвесторам, міжнародним фінансовим організаціям, комерційним банкам та міжнародним компаніям.

Основні критерії для інвестиційних проектів:

- економічна доцільність або привабливість проекту для потенційних інвесторів;

- стадія проекту - через форму можуть бути подані проекти різної стадії готовності - від концептуального проекту до детального опрацьованого.

Однак, для URC 2024 перевага буде віддаватись найбільш опрацьованим та готовим до реалізації проектам.

- Бюджет проекту складає - від $1млн.

Пропозиції щодо інвестиційних проектів просимо надати до 03.04.2024 шляхом заповнення Google-форми за посиланням: http://bit.ly/3PDFViz.