Відбулась презентація проєкту «Молодь за активну громаду», що фінансується Радою Європи у межах діяльності проєкту «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ» в Отинійській селищній територіальній громаді.

Дата: 28.03.2024 17:50

Сьогодні за участі Отинійського селищного голови Олега Савчука, голови Молодіжної ради Отинійської селищної ради Максима Сарахмана, Першого заступника голови Молодіжної ради Отинійської селищної ради Михайла Мандзюка, секретаря Молодіжної ради Марʼяни Звоздяк та представників грантодавця - голови ГО «ТИЗМІНИ» Світлани Івасишин відбулась перша презентація у межах зазначеного проєкту.

Участь у презентації взяли: представники учнівських самоврядування закладів освіти Отинійської селищної ради, Отинійського ПЛЕТу, члени Молодіжної ради Отинійської селищної ради, представники старостинських округів Отинійської селищної територіальної громади.

Надалі, відбудуться інші заходи в межах проєкту, про котрі буде повідомлено додатково.

ТиЗміни

Молодіжна рада при Івано-Франківській ОВА

Офіс Ради Європи в Україні - Київ

Міністерство молоді та спорту України