Зустріч з членами родин загиблих захисників і захисниць

Дата: 28.03.2024 17:47

Сьогодні в залі засідань Отинійської селищної ради відбулася зустріч Отинійського селищного голови Олега САВЧУКА та першого заступника голови районної державної адміністрації Любові Михайлишин з членами родин загиблих захисників, за участю начальника відділу соціального захисту населення Отинійської селищної ради та спеціалістів Коломийської райдержадміністрації та Отинійської селищної ради.

Захід відбувся у форматі діалогу, де кожен зміг висловитись, послухати та почути відповідь на поставлене запитання. Обговорили актуальні питання щодо соціальної та юридичної підтримки сімей загиблих Героїв.

Метою таких зустрічей є дієва допомога та надання якісних юридичних, соціальних та адміністративних послуг членам сімей та родинам полеглих воїнів, максимально мінімізуючи всі бюрократичні процедури.