Вдруге за цей тиждень, село Лісний Хлібичин вшановує памʼять свого Героя - Миколи Сікорського котрий загинув два роки тому.

Дата: 21.03.2024 16:37

Сьогодні на могилі загиблого воїна, зібрались друзі, односельці та родина Героя Миколи.

Панахиду, за спокій душі захисника очолив, отець Андрій.

Від імені Голови Отинійської селищної ради Олега Савчука віддати шану військовому та висловити слова співчуття родині загиблого прибули: секретар Отинійської селищної ради Зоряна ЯСІНСЬКА та староста Ліснохлібичинського старостинського округу Віктор Боднарук.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героя України Миколи Сікорський. Його душа хай знайде вічний спокій у Царстві Небеснім. Наш Герой, воїн світла поповнив лави небесних захисників – Небесної січі українського воїнства. Нам залишається тільки берегти пам'ять про нашого захисника та шанувати його героїчні вчинки. Герої не вмирають! Герої надихають нас на боротьбу, на перемогу!