Запрошуємо на презентацію проєкту Ради Європи.

Дата: 21.03.2024 16:35

Отинійська селищна територіальна громада бере участь у проєкті «Молодь за активну громаду», що фінансується Радою Європи у межах діяльності проєкту «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ».

Проєкт реалізується в 5 громадах ПРИКАРПАТТЯ: Єзупільська громада, Брошнів-осадська громада, Обертинська громада, Отинійська громада, Рожнівська громада

Запрошуємо тебе на зустріч у твоїй громаді

Що на тебе чекає?

•  презентація проєку;
  • знайомство з можливостями для молоді;
  • обговорення наступних кроків;

Реєструйся за посиланням https://forms.gle/HHVi8hoR8owMmDGS7 та ділися цим дописом з молоддю громади в якій мешкаєш!

Зустріч відбудеться в залі засідань Отинійської селищної ради - 28 березня о 11:00. (селище Отинія, вул. Шевченка 2)

Ця зустріч організована громадською організацією «ТиЗміни» у межах проєкту «Молодь за активну громаду», що фінансується Радою Європи у межах діяльності проєкту «Молодь за демократію в Україні: Фаза ІІІ».