Шановні землевпорядники! Щиро вітаю вас з професійним святом!

Дата: 09.03.2024 09:00

День землевпорядника – свято професіоналів, які об’єднують горизонти, людей і землю.

Розвиток суспільства за всіх часів був пов’язаний з землею, яка і тепер залишається основним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

В Україні професія землевпорядника завжди користувалася повагою, тому що вона присвячена безцінному скарбові країни – її землі.

Ваша робота має важливе значення для суспільства. Тож, вітаючи вас із професійним святом, бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у роботі, злагоди та нових творчих звершень у справі збереження й примноження нашого безцінного багатства на благо процвітання рідної України!

Нехай у ваших оселях панують мир та спокій, у справах – мудрість та натхнення, у серцях – весняний настрій та любов до рідної землі.

Миру і впевненості у завтрашньому дні!

Працюємо разом на Перемогу!

З  повагою,

Отинійський селищний голова Олег САВЧУК