У Книзі Героїв Отинійщини продовжують викарбовуватися, на жаль, посмертно імена Захисників.

Дата: 07.03.2024 08:36

Сьогодні у селі Ворона Отинійської селищної територіальної громади, рідні, друзі, побратими та небайдужі жителі громади у скорботі та молитві, низько схиливши голови, вшановуючи пам’ять вірного сина України, провели в останню земну дорогу військовослужбовця — Віктора ЯКОВИШАКА.

Головний сержант, командир відділення гранатометного взводу роти вогневої підтримки мотопіхотного батальйону 24-ї окремої механізованої бригади ВІКТОР ЯКОВИШАК залишив мирне життя, бо покликав обов’язок чоловіка, громадянина, воїна - боронити рідну землю від навали російських окупантів. За час служби українському народу пройшов безліч надважких випробувань. І, на жаль, повернувся додому... На щиті...

Сім'я втратила рідну людину, друзі – хорошого товариша, Отинійщина та Україна – Героя... У Віктора залишились дружина та двоє синів… котрі вже ніколи не побачать свого батька та Захисника.

Серце загиблого воїна зупинилось, але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо.

Вічна пам’ять Герою!