На території громади оголошено Дні жалоби.

Дата: 04.03.2024 11:51

Відповідно до розпорядження  Отинійського селищного голови №26-О, 05-06 березня  на території Отинійської селищній територіальній громаді оголошено Днями жалоби за загиблим війсьвослужбовцем, жителем села Ворона - Віктором ЯКОВИШАКОМ.

На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Схилімо голови у скорботі, гідно вшануймо Героя, який заплатив за нашу свободу та незалежність своїм життям.

Вічна шана та слава Герою!

Розпорядження № 26-О, від 04.03.2024 р. "Про оголошення Днів жалоби"