Панахида за всіма хто віддав своє життя за волю та Незалежність України.

Дата: 24.02.2024 14:00

Сьогодні, 24 лютого коли вся країна згадує 2-у річницю із дня повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, на території Угорницького Спасо-Преображенського чоловічого монастиря Православної Церкви України відбулась поминальна панахида за душами військових та мирних жителів котрі загинули від куль російського агресора.

Панахиду у співслужінні духовенства Правосланої Церкви України, очолив намісник Угорницького Спасо-Преображенського чоловічого монастиря, Преосвященний Павло, Єпископ Коломийський, вікарій Івано-Франківської єпархії.

За богослужінням молились: заступники голови Коломийської районної державної адміністрації Любов Михайлишин та Ганна Кравчук. Секретар Отинійської селищної ради Зоряна Ясінська. Староста Угорницького старостинського округу Ярослав Лудчак. Голова Молодіжної ради Максим Сарахман, родини загиблих військових та небайдужі люди.