На Прикарпатті масово горить суха трава

Дата: 23.02.2024 10:04

Протягом минулої доби рятувальники 17 разів виїжджали ліквідовувати пожежі в екосистемах на території області! Загальна площа всіх пожеж складає майже 5 000 м.кв.

Найбільш масштабні пожежі виникли в селі Похівка Богородчанської ТГ, де горіла суха трава та чагарники на площі 1500 м.кв., ще одна пожежа площею - 1000 м.кв., виникла в селі Прутівка Снятинської ТГ, а також в селі Середній Березів Яблунівська ТГ, на площі 900 м.кв.

Працівники ДСНС закликають громадян не спалювати суху траву та сміття!

● Загоряння сухої рослинності виникає через порушення громадянами правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках.

● Варто пам’ятати, що у вітряну погоду площа пожежі дуже швидко збільшується, набираючи великих масштабів, внаслідок чого вогонь може перекинутись на будівлі.

● Не спалюйте рідну землю, адже такі методи шкодять екосистемі, вбивають тварин, живу природу та призводять до загибелі людей!

За спалювання сухої рослинності та листя — адміністративна відповідальність і штраф від 3 060 до 6 120 грн.

За матеріалами ГУ ДСНС в Івано-Франківській області.