Дарування книг

Дата: 16.02.2024 08:17

Дарування книг- це продовження доброї традиції та надійне джерело поповнення фонду, а уміння дарувати свідчить про щедрість. Бо книги в бібліотеці - це книги- мандрівниці, які мандрують від одного читача до іншого.

Можливо є такі книги вдома, що вже перечиталися і просто лежать на поличці, не викидайте будь-ласка, а подаруйте бібліотеці, щоб продовжити життя книзі, і подарувати радість другим читачам насолоджуватись читанням.

Дякуємо старості Виноградського старостинського округу Оксані Луців та матері загиблого в АТО Василя Семанюка пані Оксані Семанюк за подаровані книжки для бібліотеки с. Виноград.

Дякуємо активній читачці і книголюбу Надійці Цінявській за подаровані книги для Отинійської масової бібліотеки!!!