Сесійний день роботи Молодіжної ради Отинійської селищної ради.

Дата: 12.02.2024 09:04

Сьогодні, у залі засідань Отинійської селищної ради пройшла чергова IX сесія та позачергова Х сесія консультативно-дорадчого органу Отинійської селищної ради.

На порядку денному розглядалось близько 30 питань.

Було заслухано звіти щодо діяльності учнівських самоврядувань у закладах освіти Отинійської селищної ради, у молодіжних громадських обʼєднаннях та організаціях, які діють на території громади.

Розглянувши подані заяви, рада включила до складу представників старостинських округів громади.

Для виконання своїх рішень у селах громади, рада утворила виконавчий комітет, затвердила необхідні акти для діяльності та включила до складу комітету молодь громади.

Попередньо обговоривши, рада внесла зміни до ухваленого раніше плану роботи на 2024 рік, додавши заходи.

Опісля сесії, відбулось перше засідання Виконавчого комітету Молодіжної ради Отинійської селищної ради.