Благодійний аукціон на підтримку Збройних сил України в с. Струпків

Дата: 05.02.2024 09:30

04 лютого 2024 року в Народному домі с. Струпків відбувся благодійний аукціон на підтримку Збройних сил України. Організаторами аукціону виступили молодь села Струпків – команда «Trench Candels» Учасниками аукціону були підприємці Струпківського старостинського округу та жителі села.

Перед початком аукціону присутні хвилиною скорботи вшанували світлу пам'ять загиблих Героїв та виконали Державний Гімн України.

На аукціоні були представлено близько 10 лотів – котрі зібрані молоддю Струпківського старостинського округу.

Від імені Отинійської селищної ради участь в торгах взяв Отинійський селищний голова Олег Савчук.

Впродовж аукціону було зібрано 67 115 грн котрі будуть передані на закупівлю необхідного для наших Захисників.

Віримо в ЗСУ. Віримо в перемозі наших оборонців. Завдяки їх праці ми -- спимо спокійно.