Прощання із загиблим Героєм -- Іваном ЛЕНЧУКОМ

Дата: 03.02.2024 18:27

Війна... Скільки страждань, горя, болю, гіркоти, і смертей несе її холодний подих. Рашисти руйнують міста і села, долі людей, їхні мрії і плани.

Сьогодні Отинійська селищна територіальна громада провела в останню земну дорогу Героя – Захисника Івана ЛЕНЧУКА, жителя села Голосків. Щоб над нашою Батьківщиною засяяло сонце миру та спокою, Іван віддав найдорожче – своє життя та долучився до Небесного Війська.

Море квітів, «живий коридор» на узбіччях вулиць, українські прапори, невимовний жаль, біль та розпач від втрати переповнює кожного з нас. Сколихнувши небо залпами від пострілів військових, наспівуючи Державний Гімн України, попрощалися з Захисником рідні, близькі, друзі, побратими та небайдужі люди.

В пам’яті рідних, друзів та земляків Івана назавжди залишиться життєрадісним, щирим та чуйним, завжди готовим прийти на допомогу. Жодні слова не можуть втамувати біль втрати. Щирі співчуття родині, друзям та побратимам Героя.

Світла та вічна пам'ять Захисникові!

Герої не вмирають!