Триває війна, яка забирає найкращих синів і дочок України. У нашій пам’яті, наших серцях назавжди залишиться Іван Ленчук.

Дата: 02.02.2024 14:21

Сьогодні жителі Отинійської селищної територіальної громади, зі сльозами на очах та почуттям важкої втрати, стоячи на колінах, зустріли кортеж з домовиною загиблого Героя Івана Ленчука. Іван востаннє повертається додому, до села Голосків, де залишилися найдорожчі серцю люди.

Важко повірити, а ще важче прийняти втрату. Схиляємо голову перед відважністю, стійкістю та патріотизмом нашого Героя.

Складаємо щирі співчуття рідним та близьким Захисника України, який героїчно боронив нашу землю. Нехай добрий, світлий спомин про Івана назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Чин парастасу відбудеться сьогодні о 18:00 в селі Голосків, вулиця Незалежності 2.

Чин похорону завтра 3 лютого о 13:00.

Вічна пам’ять та слава Герою!