ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ОТИНІЙСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 03.10.2023 12:15

1. Згідно рішення сесії Отинійської селищної ради від 28.09.2023 № 992-36/2023 виділена матеріальна допомога військовослужбовцям на придбання амуніції та інших необхідних речей в розмірі 5000 грн. Для отримання даного виду допомоги необхідно написати заяву встановленого зразка і пред’явити наступні документи:

- копії паспорта, ідентифікаційного коду, довідки про місце реєстрації;

- копію документа (довідки) про безпосередню участь у бойових діях, виданого не раніше 24 лютого 2022 року та на момент подачі заяви приймає безпосередню участь у бойових діях;

- банківські реквізити рахунку особи, яка бере безпосередню участь у бойових діях.

2. Також кожен військовослужбовець може звернутися для отримання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 2000 грн. Для отримання даного виду допомоги необхідно написати заяву і пред’явити наступні документи:

- копії паспорта, ідентифікаційного коду, довідки про місце реєстрації ;

- копію документа (довідки) учасника бойових дій; документу, що підтверджує участь у бойових діях (довідка із військової частини; копії витягу з наказу командира військової частини);

- банківські реквізити заявника.

3. Компенсація за придбання твердого палива (дрова) у розмірі 50%, але не більше 2000 грн. Пільга надається за місцем реєстрації або фактичного проживання на території Отинійської селищної територіальної громади на підставі наступних документів:

- заява;

- копії документів, що підтверджують особу (паспорт, ідентифікаційний код);

- копія документа, що підтверджує участь у бойових діях (довідка із військової частини, посвідчення учасника бойових дій);

- довідка про наявність у житловому приміщенні пічного опалення та/або кухонного вогнища на твердому паливі (довідка надається на підставі акту обстеження комісії, або на основі технічної документації (технічного паспорта будинку, де проживає заявник);

- документ, що підтверджує придбання твердого палива (накладна, акт, рахунок, квитанція про оплату тощо);

- банківські реквізити заявника.

Для подачі документів, отримання детальної інформації звертатися в Отинійську селищну раду - відділ загальної, організаційної та кадрової роботи або безпосередньо до старост своїх старостинських округів.

З повагою селищний голова                                                                       Олег САВЧУК