ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЗАГИБЛОМУ ВОЇНУ ДМИТРУ ГОДОВАНЦЮ

Дата: 02.10.2023 14:01

1 жовтня 2023 року в с. Молодилів Сідлищенського старостинського округу Отинійської територіальної громади відбулося урочисте відкриття та освячення меморіальної дошки захиснику - Дмитру ГОДОВАНЦЮ, який загинув 21.02.2023 року, захищаючи територіальну цілісність України. Встановили її на території висипаної могили Січовим Стрільцям.

На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїну були присутні мати, рідні, друзі загиблого, педагоги та учні, жителі села, голова Отинійської селищної ради Олег Савчук, депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Левицький, секретар селищної ради Зоряна Ясінська, староста села Наталія Годованець, депутат селищної ради Мирослава Угринчук, настоятелі храмів о. Петро та о. Василь.

Право відкрити меморіальну дошку було надано матері Героя та селищному голові Олегу Савчуку. Після чого учасники заходу поклали квіти та лампадки. Настоятелі храмів провели поминальну панахиду та освятили оновлений хрест і пам’ятний знак.

До глибини душі вразило виконання пісні «Мамо, я живий» у виконанні Олега Рибака.

Ми вдячні Дмитру та всім воїнам, що захищали й зараз боронять нашу рідну країну. Нехай ця меморіальна дошка нагадує наступним поколінням про героїчний вчинок Дмитра, а пам’ять про Героя України назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади.

Низький уклін та велика шана всій сім'ї Дмитра.

Світла пам’ять про нашого Героя назавжди залишиться у наших серцях.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису