ПРОБІГ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

Дата: 26.09.2023 13:21

Молодіжна рада при Отинійській селищній раді організовує пробіг (забіг) до відзначення Дня Захисників та Захисниць України 1 жовтня 2023 року (неділя) в селищі Отинія.

До 30 вересня буде тривати онлайн реєстрація для команд та учасників (окремо)!

Розпочнеться забіг о 10:00 - 1 жовтня 2023 року. З 09:00 відбудеться збір, реєстрація на місці та видача номерів учасникам! Завершення забігу планується о 12:00 годині.

У забігу можуть брати участь жителі Отинійської селищної громади віком від 15 до 45 років.

Пробіг відбудеться за командним та особистим типом!

До командного типу запрошуються сім’ї, родини, класи шкіл, одногрупники, коло друзів; до особистого - всіх бажаючих спортсменів!

Маршрут буде пролягати з центрального стадіону селища Отинія, через вулицю Лази, в бік села Виноград, кінця вулиці Лази Лісові, де буде фініш. Відстань близько 3 км.

Деталі: на сторінках молодіжної ради при Отинійській селищній раді в соціальних мережах. Реєстрація за номером телефону 068 667 1549.