A A A K K K
для людей із порушенням зору
Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Запобігти стресовим ситуаціям у сімʼях військових та допомогти їм у комунікації із ЗСУ – у Міноборони презентували соцпроєкт «Родинам захисників»

Дата: 06.09.2023 14:20
Кількість переглядів: 13

Міністерство оборони України проводить інформаційну кампанію «Родинам захисників». Соціальний проєкт покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць та інформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ.

Міноборони спільно з Генштабом та інститутами громадянського суспільства розробили прості рекомендації з відповідями на найчастіші питання, які виникають у членів родин військовослужбовців. Проєкт візуалізовано у достатньо інформативний буклет та відповідні три відеоролики соціальної реклами, які покликані допомогти сімʼям військових.

Також у Збройних Силах України ведеться активна робота з сім’ями військовослужбовців з метою підготовки до відряджень захисників і захисниць, моральне супроводження воїнів під час участі у бойових діях та процесу повернення додому. Враховується досвід і практика у цій площині держав-членів НАТО.

Деталі за посиланням: https://www.if.gov.ua/news/zapobihty-stresovym-sytuatsiiam-u-simiakh-viiskovykh-ta-dopomohty-im-u-komunikatsii-iz-zsu-u-minoborony-prezentuvaly-sotsproiekt-rodynam-zakhysnykiv


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора