Війна забирає найкращих: щирі співчуття з приводу загибелі Захисника України

Дата: 28.06.2023 16:53

Знову сумна звістка сколихнула Отинійську громаду. Обірвалося молоде життя нашого земляка, ЗАХИСНИКА-ГЕРОЯ жителя м. Івано-Франківська Дмитра СКІРИНА, 2000 року народження. (Мати Героя - уродженка села Угорники Скірин (Куничак) Галина).

Герой захищав нашу Україну в складі 10 гірсько-штурмової бригади і загинув на Донеччині в селищі Берестове 24 червня 2023 року.

Висловлюємо щирі співчуття батькам Захисника, рідним і друзям. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль втрати. Сумуємо разом з Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Вічна слава і пам’ять Захиснику.

Панахида відбудеться сьогодні 28 червня 2023 року в м. Івано-Франківську, вул. Довженка, 2 о 18.00 год.

Завтра 29 червня 2023 року об 11.00 год. на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку в смт Отинія очікуємо кортеж із загиблим Героєм зі сторони м. Івано-Франківська. Прохання всіх людей живим ланцюгом пам’яті зустріти загиблого захисника.

Дякуємо кожному, хто віддав своє життя за нас.