Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Випадок сказу собаки на території Гвіздецької територіальної громади

Дата: 13.06.2023 16:51
Кількість переглядів: 40

Фото без опису

Івано-Франківською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби встановлено сказ домашньої собаки в одному з населених пунктів Гвіздецької територіальної громади Коломийського району Івано-Франківської області. В ході епізоотичного розслідування встановлено, що кілька тижнів тому собака мала безпосередній контакт з дикою твариною (лисицею), яка нанесла покус домашній тварині.

Захворювання виявлено за результатами лабораторного дослідження методом люмінесцентної мікроскопії (звіти про результати дослідження патологічного матеріалу від 09.06.2023 № 000793 п.м./23).

З метою координації дій з ліквідації захворювання проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісій, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації сказу, визначено  неблагополучну зону, накладено карантинні обмеження та розпочато заходи з ліквідації сказу.

В осередку захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції з залученням ресурсів Снятинського відділу обласної державної лікарні ветеринарної медицини в Івано-Франківський області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора