Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

На Калущині проведено "круглий стіл" з питань захисту прав споживачів

Дата: 09.06.2023 09:04
Кількість переглядів: 39

Фото без опису

У рамках реалізації заходів «Регіональної програми захисту прав споживачів на 2023-2024 роки на Прикарпатті» 07 травня 2023 року спеціалістами управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проведено круглий стіл з посадовими особами, представниками бізнесу, та громадськості Калуської, Войнилівської, Новицької, Верхнянської територіальних громад Калуського району.

В ході зустрічі обговорено створення сприятливих умов для реалізації прав споживачів та їх інтересів, підвищення правової інформованості населення і суб’єктів господарювання. Особливу увагу приділялось питанню взаємодії з органами місцевого самоврядування в сфері захисту прав споживачів з метою подолання негативних тенденцій на споживчому ринку та негативної напруги в суспільстві.

Учасники зустрічі обговорили особливості роботи спеціалістів управління захисту прав споживачів та консультаційних центрів в умовах дії законодавчих обмежень що були запровадженні у зв’язку із введенням в країні воєнного стану.

Відповідно до плану проведення Круглого столу обговорено питання взаємодії з територіальними громадами в частині регулювання відносин повязаних з виробництвом, розповсюдженням та споживанням реклами, особливості здійснення контролю за дотриманням антитютюнового законодавства та законодавства в сфері надання житлово-комунальних послуг.

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора