Акція «День здоров’я»

Дата: 01.06.2023 14:53

Відповідно до листа Державної установи «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» від 31.05.2023 року № 18-03-14/351 інформуємо про наступне: у області, як і в цілому по Україні, започаткована виїзна акція «День здоров’я». Для цього в обласному центрі контролю і профілактики хвороб є комфортабельний, сучасний автобус «Неоплан» з логотипами ВООЗ, МОЗ та обласного центру контролю та профілактики  хвороб.

Мета – збільшення тривалості життя і зміцнення здоров’я суспільства шляхом спільних зусиль лікарської спільноти та загального населення. До виїзду будуть залучені  медичні працівники КНП «КРЦ ПМСД КРР» Отинійської амбулаторії; КНП «Отинійська районна лікарня» Отинійської селищної ради; КНП «Коломийська центральна районна лікарня» КРР;  БО «Карітас Коломия».

Під час проведення заходу бажаючі зможуть безкоштовно отримати наступні медичні послуги:

- консультація психолога;

- консультація фтізіатра;

- консультація окуліста;

- експрес тестування на COVID-19;

- тестування на гепатити В і С та ВІЛ-інфекцію;

- бактеріологічне дослідження на дифтерію;

- вимірювання артеріального тиску;

- вимірювання рівня глюкози в крові;

- кардіограма;

- спірографія;

- антропометрія;

- профілактичні щеплення проти дифтерії, правця та COVID-19;

- консультація сімейного лікаря щодо профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань, питань вакцинації та здорового способу життя.

Акція відбудеться 06.06.2023р, початок 0 10.00 годині, у смт. Отинія біля БУДИНКУ КУЛЬТУРИ!!!

Особливо зараз, в умовах викликів воєнного часу, не варто нехтувати можливістю пройти базовий скринінг та здати базові аналізи. Давайте зустрічати Перемогу здоровими!