ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Дата: 18.05.2023 09:01

Третій четвер травня – Всесвітній день вишиванки – свято, яке зберігає народні традиції створення та носіння вишитого українського одягу. За останні роки свято набуло масштабного рівня. На даний час має особливий сенс - українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя.

Вітаю Вас з сьогоднішнім святом! Хочу побажати миру і злагоди в Ваших домівках і серцях. Нехай Ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною, успішною. Пам'ятайте, що ми – Українці й зможемо все!

Не забуваймо про своє коріння, пам'ятаймо про те, звідки всі ми прийшли. Національна пам'ять надзвичайно важлива, і тільки ми з Вами можемо її зберегти та передати нащадкам.

З повагою селищний голова                                                Олег САВЧУК