Творчий звіт вихованців та викладачів Отинійської дитячої музичної школи

Дата: 17.05.2023 09:25

Традиційно, у травні, початкові мистецькі навчальні заклади підводять підсумки року. 16 травня, Отинійська дитяча музична школа гостинно відкрила свої двері для всіх поціновувачів музичного мистецтва. Творчий звіт учнів та викладачів школи цьогоріч присвятили Дню вишиванки. З вітальним словом привітав присутніх директор школи Володимир Гринів, зазначивши у своєму виступі творчі здобутки школи. Хвилиною скорботи вшанували пам’ять всіх загиблих героїв, що віддали життя за Україну в ході російсько-української війни. Кращих учнів та викладачів адміністрація школи відзначила грамотами та подяками. Варто зазначити, що учні Отинійської дитячої музичної школи здобули п’ять призових місць на обласному конкурсі виконавської майстерності солістів-інструменталістів. Отинійський селищний голова Олег Савчук привітав колектив та вихованців школи з високими здобутками та нагородив подяками і грошовими сертифікатами учнів-переможців обласного конкурсу Максима Логінова, Івана Турчиняка, Василя Біглого, Анну Назарук та Параскеву Боєчко. Подяки селищної ради отримали викладачі Валерій Шовгенюк, Олександра Чернецька, Назарій Богаченко, Оксана Цвеюк, Надія Дячук.

Мистецька програма поринула усіх присутніх у неповторний, мелодійний, зачаровуючий світ музики. Свої навики, уміння і майстерність демонстрували учні народного, фортепіанного, духового та струнно-смичкового відділів. У концерті звучали твори українських та світових класиків, сучасні обробки, твори патріотичної тематики. На одному диханні пройшла концертна програма. Всі присутні, на завершення, у супроводі квартету духових інструментів виконали духовний гімн України «Боже великий, єдиний». У заключному слові Отинійський селищний голова Олег Савчук зазначив важливість творчого розвитку дітей і запевнив, що і надалі селищна рада буде підтримувати і сприяти всебічному зростанню молодих українців. Дякуємо нашим Збройним силам України за можливість працювати, навчатися і навчати. Слава Україні!