Офіс децентралізації Івано-Франківської ОДА

Дата: 16.05.2023 10:33

Фото без описуОфіс децентралізації Івано-Франківської ОДА

❗️✅️❗️15 травня 2023 року в департаменті економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації відбулася робоча зустріч заступника директора департаменту Володимира Поповича та фахівців департаменту з головою Отинійської селищної територіальної громади Олегом Савчуком і начальником відділу житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку громади Лілією Паньків.

✴️Мета зустрічі – надання практичної допомоги Отинійській територіальній громаді в розробці проєкту стратегії розвитку громади.

✅️✅️✅️В ході зустрічі обговорено методологію стратегічного планування розвитку громади, зокрема дослідження та підготовку SWOT-аналізу, розглянуто вже проведені громадою заходи щодо розробки стратегії, проаналізовано структуру підготовленого проєкту стратегії розвитку, надавались конкретні пропозиції і рекомендації щодо його розділів, організації та етапів роботи щодо розробки і прийняття такого документа, забезпечення синхронізації стратегії розвитку громади з державною стратегією регіонального розвитку і стратегією розвитку області, залучення до підготовки проєкту стратегії спеціалістів громадських та проектних організацій тощо.

🔰🔷️Крім того, обговорено питання подальшої співпраці та взаємодії, організації роботи громади щодо підготовки проектів і програм та проведення інших заходів, вирішення окремих проблемних питань життєдіяльності.