14 травня – День матері!

Дата: 14.05.2023 07:34

День матері – особливе свято вшанування мами. В Україні до нього ставляться з особливим трепетом. Відзначають цей день традиційно в другу неділю травня. Цього року воно припадає на 14 травня.
     Від щирого серця вітаю усіх жінок, матерів, бабусь за вашу безмежну любов, турботу та щоденні молитви за дітей та онуків. Ви Берегині українського роду, які зуміли поєднати в собі мудрість, терплячість, ніжність, відвагу та рішучість.
   Особливі слова подяки тим матерям, чиї сини та дочки зараз захищають нас від російських загарбників.  Схиляємо голови перед матерями та дружинами загиблих Героїв, які поклали своє життя за мир і спокій кожного з нас.
     В цей день хочу висловити Вам свою повагу та шану. Хочу, щоб Ви знали, що Ваш син служив із честю та гідністю, і його внесок у захист нашої країни ми пам’ятатимемо і шануватимемо завжди.
     Дякуємо Збройним Силам України за кожен прожитий день!
     Перемоги і миру нам усім!

З повагою селищний голова                                                           Олег САВЧУК