Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

В Держпродспоживслужбі Прикарпаття провели заходи до Міжнародного дня здоров’я рослин

Дата: 12.05.2023 15:14
Кількість переглядів: 70

Фото без опису

Спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області провели семінари, присвячені Міжнародному дню здоров’я рослин який відзначають 12 травня.

Семінари було організовано для студентів та викладачів двох навчальних закладів області – Івано-Франківського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування та Снятинського фахового коледжу Закладу вищої освіти «Подільський державний університет» з метою підвищення обізнаності молоді в питаннях захисту здоров’я рослин та довкілля.

Учасникам заходу були представлені презентаційні матеріали щодо функцій та напрямків діяльності Держпродспоживслужби у сфері захисту та карантину рослин, які виконує зокрема, управління фітосанітарної безпеки.

Акцентувалась увага на роботі фітосанітарних інспекторів щодо збору та аналізу даних про структуру посівних площ в області, кількість використаних засобів захисту рослин, проведення щорічних обстеженнях сільгоспугідь для встановлення фітосанітарного стану на заселеність їх шкідниками та ураження хворобами, для планування обсягів застосування пестицидів та агрохімікатів, проведення обстеження для встановлення статусу ділянок вільних від шкідливих організмів, інспектування об’єктів регулювання, що експортуються та імпортуються тощо. Виконання всіх цих завдань в комплексі дає змогу забезпечити захист здоров’я рослин.

Оскільки Україна є членом низки міжнародних організацій у сфері карантину та захисту рослин, вона, як і інші країни світу, стоїть на захисті своєї території від занесення та розповсюдження регульованих шкідливих організмів, ввезення та використання лише якісного та здорового насіннєвого та садивного матеріалу, експорту та імпорту незаражених і безпечних продуктів рослинного походження та дотримується всіх міжнародних фітосанітарних заходів захисту рослин.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора