Нарада з директорами закладів освіти

Дата: 09.05.2023 13:37

Сьогодні, 09.05.2023 року, в залі засідань Отинійської селищної ради відбулась робоча нарада за участю селищного голови Олега САВЧУКА, начальника фінансового відділу Галини МОТРУК, начальника відділу освіти Світлани БУРМАЙ, директорів та бухгалтерів закладів освіти Отинійської селищної ради.

Обговорено ряд питань щодо підготовки закладів освіти до опалювального сезону 2023-2024 рр., зокрема, наголошено на необхідності закупівлі твердопаливних котлів, перевірці вже наявного газового обладнання. Також на нараді акцентувалася увага на прийнятті на роботу кваліфікованих працівників для обслуговування котелень.

«Маємо не просто обговорювати дане питання, а терміново розпочинати роботу щодо підготовки опалювального сезону, не дивлячись на ті труднощі, які щодня постають перед нами», – наголосив селищний голова Олег САВЧУК.Фото без описуФото без описуФото без опису