Змагання з пожежно-прикладного спорту

Дата: 28.04.2023 11:27

28 квітня 2023 року на базі Отинійського ліцею Отинійської селищної  ради відбулося урочисте  відкриття змагань з пожежно-прикладного спорту між закладами освіти Отинійської селищної ради. Найкращих визначатимуть за категоріями юнаки, дівчата, юніори та юніорки.

В урочистому відкритті взяли участь Отинійський селищний голова Савчук Олег Іванович, начальник відділу освіти Отинійської селищної ради Бурмай Світлана Михайлівна, начальник ДПРП смт Отинія 7 ДПРЧ (м. Коломия) 5ДПРЗ (м. Коломия) ГУ ДСПНС України в Івано-Франківській області Сенюк Ігор Зіновійович, провідний інспектор ВЗНС Коломийського РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Котюк Арсен Васильович, керівник методичного об’єднання педагогічних працівників Лаврик Іван Миколайович та представники команд закладів освіти.

З вітальними словами виступив Отинійський селищний голова Олег САВЧУК, який зазначив у своєму виступі, що тільки добре підготовлений пожежний спроможний вийти переможцем у боротьбі зі стихією. Через це пожежно-прикладний спорт є головним елементом професійної підготовки рятувальника та є невід’ємною частиною бойової підготовки. Також учасників привітали провідний інспектор ВЗНС Коломийського РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Арсен КОТЮК, керівник методичного об’єднання педагогічних працівників Іван ЛАВРИК та побажали перемоги найсильнішим.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису