Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Про загрозу заселення посівів озимого ріпаку квіткоїдом

Дата: 13.04.2023 13:04
Кількість переглядів: 52

                           Фото без опису

Звертаємо Вашу увагу, що прогнозоване ближчими днями підвищення температури повітря, сприятиме активізації шкідливості в посівах ріпаку квіткоїдом, шкодочинність якого матиме підвищену небезпеку.

Проведеними обстеженнями в базових господарствах Галицької територіальної громади, виявлено масове пробудження, вихід з місць зимівлі та заселення посівів озимого ріпаку шкідником.

Рекомендуємо, спеціалістам  господарств  усіх форм власності, провести обстеження посівів і в разі перевищення ЕПШ на початку цвітіння – 5-6 жуків/рослину за температури повітря не нижче +12ºС необхідне проведення заходів по знищенню фітофага шляхом крайових або суцільних обробітків посівів дозволеними інсектицидами. Захисні обробки проводять препаратами згідно «Переліку пестицидів та агрохімікатів дозволених до використання в Україні» з дотриманням регламентів їх застосування. 

Обробітки необхідно проводити в тиху безвітряну погоду в ранішні та вечірні години. Не менше як за три доби, про час та місце  проведення обробітків, необхідно обов`язково попереджувати голів сільських і селищних  рад, ОТГ та пасічників. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату.

При роботі з пестицидами необхідно суворо дотримуватись регламентів застосування препаратів, правил техніки безпеки та санітарно-гігієнічних вимог.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора