Штормове (метео) попередження. Управління з питань цивільного захисту ОДА

Дата: 12.04.2023 16:12

13 квітня у високогір’ї Iвано-Франкiвської та Закарпатської областей збережеться значна сніголавинна небезпека (3 рiвень).

В найближчу годину із збереженням до кінця дня 12 квітня протягом ночі та ранку 13 квітня очікується туман з видимістю 100-500 м. (1 рівень небезпечності жовтий).

12 - 13 квiтня на р. Ворона бiля м. Тисмениця (басейн Дністра, Iвано - Франкiвська обл.)  очiкується продовження поступового пiдвищення рiвнiв води на  0,1 - 0,4 м над поточним рiвнем (станом на 08:00 12  квiтня). Подальше затоплення заплави, сiльськогосподарських угiдь. При  подальшому пiдвищеннi рiвня води можливе досягнення вiдмiток початкового затоплення окремих прирiчкових господарських будiвель  (жовтий рiвень небезпеки).

13 квiтня  на р. Прут  дiлянцi Коломия – держкордон (нижче м. Коломия по руслу), у звязку з добiганням хвилi тало-дощового стоку, очiкується продовження пiдйомiв рiвнiв води на 0,1 - 0,6 м над сьогоднiшнiми 12 квiтня на 08 00 (без негативних наслiдкiв).