Подарункові набори для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, які отримали до Великодніх свят

Дата: 12.04.2023 15:58

Великдень – свято особливе, весняне, радісне й всенародне, яке надихає нас на добрі та праведні справи.

Отинійська селищна рада в такий нелегкий час для нашої країни не забуває і про найуразливіші верстви населення. Зокрема, в рамках "Програми щодо захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2021-2023 роки" до Великодніх свят діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, що знаходяться в складних життєвих обставинах отримали продуктові набори.

Вітаємо з прийдешніми святами Воскресіння Христового! Нехай завжди над головою буде мирне небо, а поруч із Вами завжди залишаються друзі та рідні, щоб жодне дитяче серце не було самотнім та нещасним.

З Воскресінням Христовим!