Висловлюємо свої щирі співчуття

Дата: 06.04.2023 15:12

Голова Отинійської селищної ради Олег САВЧУК, депутатський корпус, виконавчий комітет, керівництво та апарат Отинійської селищної ради, висловлюємо щирі співчуття та підтримку депутату Коломийської районної ради  Мандзюку Северину Севериновичу з приводу смерті дочки.

Пішла з життя найдорожча та найрідніша для Вас людина. Неймовірно тяжко пережити таку втрату кожному. Сьогодні, у цей важкий для Вас час, ми разом з вами низько схиляємо голову у скорботі. Нехай молитва полегшить Ваше горе.

Поділяємо Вашу скорботу і у цей тяжкий час висловлюємо Вам, Вашим рідним та близьким щирі співчуття. Нехай добрий, світлий спомин про Вашу донечку назавжди залишиться у серцях рідних та усіх, хто її знав, любив та поважав.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо у годину скорботи.

Діти не вмирають - вони стають янголами та дивляться на нас з небес!

Світла та вічна пам’ять…