Про проведення місячника благоустрою та санітарної очистки території Виноградського старостинського округу Отинійської селищної територіальної громади

Дата: 31.03.2023 14:17

Традиційно весняна пора починається з благоустрою, озеленення та санітарного прибирання територій приватних домогосподарств, прибудинкових територій і під’їздів будинків багатоквартирного сектору, прилеглих та закріплених територій підприємств, установ, організацій, закладів охорони здоров’я та освіти, вулиць, скверів, спортивних майданчиків, зупинок громадського транспорту, кладовищ, меморіальних комплексів та парків.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Отинійської селищної ради від 17.02.2023 №25/2023 «Про місячник благоустрою територій населених пунктів Отинійської селищної територіальної громади» з 15 березня по 15 квітня 2023 року на території громади проходить місячник благоустрою.

Згідно з затвердженим планом роботи, у рамках місячника благоустрою, на території Виноградського старостинського округу жителями сіл і працівниками установ та організацій, всіх форм власності, впорядковані прилеглі території біля адмінбудинку старостинського округу, Будинку Культури в селі Виноград, клубу в селі Нижня Велесниця, братських могил та пам’ятників.

Висаджено 10 кущів барбарису.

Впорядковано три спортивних майданчики, кладовища сіл Виноград та Нижня Велесниця.

Прибрано автобусну зупинку в селі Нижня Велесниця, узбіччя дороги Отинія – Виноград загальною площею 7 тис. м2, очищено від сміття береги водойм площею 0,5 тис. м2. Зібрано 0,02 тис. м3 сміття.

Висаджено 10 кущів барбарису.