Дата: 30.03.2023 11:29

До уваги власників і користувачів земельних ділянок, фізичним та юридичним особам

Отинійської територіальної громади!!!

З метою забезпечення стабільного функціонування діючих мереж зв’язку, запобігання пошкодженням волоконо-оптичних ліній зв’язку  міжміського та міжнародного значення, що належить ТОВ "Атраком" і проходить по території нашої територіальної громади ( смт. Отинія с. Лісний Хлібичин) відповідно до «Правил охорони ліній електрозв’язку», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.1996 року № 135 (Із змінами, внесеними згідно з Постановами КММ465 від 28.10.2004, N377 від 22.04.2009, N868 від 19.09.2012, N161 від 22.03.2017)

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ !!!

• виконувати різного виду будівельні, монтажні, вибухові і земляні роботи, а також розрівнювати грунт за допомогою бульдозера, екскаватора, скрепера, грейдера та іншої землерийної техніки;
  • проводити сільськогосподарські земляні роботи на глибині більш як 0,3 метра;
  • проводити геологознімальні, розвідувальні, геодезичні та інші роботи, пов'язані з бурінням свердловин, розробкою шурфів і взяттям проб фунту;
  • саджати дерева, розташовувати польові стани (табори), утримувати худобу, складати матеріали, корми, добрива, розпалювати вогнища, влаштовувати стрільбища;
  • облаштовувати проїзди та стоянки автотранспорту, тракторів та інших механізмів; провозити великогабаритні вантажі під проводами ліній електрозв'язку і інше в межах охоронних зон ліній електрозв'язку без попереднього погодження та письмового дозволу землевпорядника Івано- Франківської Лабораторії №16 ЦТОЕ №1 ТОВ «Атраком» та виклику на місце робіт працівника Івано-Франківської Лабораторії №16 ЦТОЕ №1 ТОВ «Атраком», який знаходиться за адресою:

м.Івано-Франківськ , вул. Коновальця, 227А, 4 поверх тел. 067-434-21-46.

Виклик працівника зв»язку повинен бути здійсненний за 3 доби до початку виконання робіт .

Підприємства, установи, організації, посадові особи та громадяни, винні у невиконанні вимог цих Правил, а також у порушенні нормальної роботи ліній електрозв'язку, відшкодовують збитки операторам телекомунікацій і несуть відповідальність згідно із законодавством України!