Відбувся конкурс на кращу проєктну пропозицію благоустрою скверу в смт Отинія по вулиці Свободи

Дата: 30.03.2023 09:49

Відбувся Конкурс на кращу проєктну пропозицію

благоустрою скверу в смт Отинія по вулиці Свободи

23.03.2023 підведено підсумки Конкурсу на кращу проєктну пропозицію благоустрою скверу в смт Отинія по вул. Свободи.

Конкурс проводився у рамках місячника благоустрою територій населених пунктів Отинійської селищної територіальної громади, присвяченого Дню довкілля, оголошеного рішенням виконавчого комітету від 17.02.2023 № 25/2023, з метою більш повного залучення населення та представників установ, організацій і навчальних закладів до покращання благоустрою центру Отинійської селищної територіальної громади.

За результатами конкурсу авторами кращих проектних пропозицій благоустрою скверу в смт Отинія стали:

СЛЮСАРЕНКО Вікторія Володимирівна перше місце (грошова винагорода - 5 тис. грн),

КОВАЛЬСЬКИЙ Мирослав Володимирович друге місце (грошова винагорода - 3 тис. грн),

ІВАНКІВ Софія Степанівнатретє місце (грошова винагорода - 2 тис. грн).

Інші учасники отримали подяки та винагороду у розмірі 1 тис. грн.

До участі у конкурсі матеріали проєктних пропозицій подали 7 учасників:

Іванків Софія Степанівна

Романюк Максим Володимирович