Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

26 березня - День Національної гвардії України

Дата: 26.03.2023 12:23
Кількість переглядів: 90

                Фото без опису

Щороку 26 березня своє професійне свято відзначає особливе військове формування – Національна гвардія України. До складу цього формування відносяться бригади та полки оперативного призначення та охорони громадського призначення, полки охорони важливих державних об’єктів та інші підрозділи.
Націона́льна гва́рдія Украї́ни — військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України (МВС) і призначено для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян України, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами — із забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій.
Національна гвардія України є соціальним партнером Державної служби зайнятості, представники НГУ беруть участь у ярмарках вакансій, презентують вакансії у військових частинах для шукачів роботи, беруть участь у семінарах для безробітних, орієнтуючи людей на службу за контрактом тощо.
«Служу народу України», – ці слова стали символом та головним завданням твоєї служби – шановний військовий Національної гвардії. Нехай твої подвиги назавжди запам’ятають твої нащадки, а твій бойовий дух та незламний дух, спрямований на захист Батьківщини запалює твоїх колег.
«Військовослужбовець – це покликання. Покликання захищати свій народ, служити своїй державі попри різні труднощі та незгоди.
Щира вдячність вам, Національна гвардія України, за вашу нелегку службу, особливо тим службовцям, хто зустрічає професійне свято на бойовій варті. Бажаєм вам успіхів і досягнень в почесній справі служіння Україні. Зичимо усім гвардійцям, їхнім рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, миру і добра!
 
З повагою,
селищний голова                                          Олег САВЧУК

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора