Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

За участю спеціалістів Держпродспоживслужби Прикарпаття відбулися практичні заняття в Івано-Франківському фаховому коледжі ресторанного сервісу і туризму

Дата: 23.03.2023 16:27
Кількість переглядів: 51

Фото без опису      Спеціалісти управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжують реалізовувати  проект «Я знаю все про права споживачів» в освітньому  просторі профтехосвітніх закладів Прикарпаття.

Так, 22 березня 2023 року на базі Івано-Франківського фахового коледжу ресторанного сервісу і туризму Національного університету харчових технологій фахівцями Держпродспоживслужби проведено  практичні заняття, спрямовані на розвиток споживчої освіти серед здобувачів профтехосвіти.

Учасники заходу мали можливість ознайомитись з поняттями  суб’єктності споживчої політики, ознайомитися з функціями Держпродспоживслужби в частині реалізації державної політики  у сфері захисту прав споживачів.  Увагу студентів було звернуто на основні норми Закону України «Про захист прав споживачів», особливості організації та здійснення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства в галузі туризму, дотримання у майбутній трудовій діяльності порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування  населення.

Присутніх ознайомлено з основними засадами та державним регулюванням рекламної діяльності в Україні, з практичними кейсами порушень законодавства у сфері реклами, особливістю контролю за дотриманням антитютюнового законодавства в т.ч. у приміщеннях закладів ресторанного господарства, готелів тощо.

Як вже зазначалося, дані заходи розроблені з врахуванням профорієнтації навчального процесу, які поширюватимуться на майбутніх працівників галузей народного господарства.

Даний проект є складовою заходів реалізації «Регіональної програми захисту прав споживачів 2023 – 2024 роки на Прикарпатті», стратегічною метою якої є досягнення максимально ефективного захисту прав споживачів на основі комплексного підходу до питань удосконалення механізмів захисту прав споживачів, підвищення правової грамотності та розвитку споживчої освіти населення в цілому.

Фото без опису

Фото без опису

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора