В Отинійській громаді проходить місячник благоустрою

Дата: 20.03.2023 13:53

На виконання рішення виконавчого комітету Отинійської селищної ради від 17.02.2023  №25/2023 «Про місячник благоустрою територій населених пунктів Отинійської селищної територіальної громади» з 15 березня по 15 квітня  2023 року на території громади проходить місячник благоустрою.

Згідно з затвердженим планом роботи, у рамках місячника благоустрою, Отинійським комбінатом комунальних підприємств проводяться заходи з благоустрою та приведення до належного санітарно-технічного стану скверу біля пам’ятника Семену Височану в смт Отинія: видаляються зелені насадження (липа, ясень), а також видаляється поросль навколо цих дерев.

Попередньо постійно діючою комісією обстежено ці дерева та визначено, що вони мають незадовільний стан, перевищили вікову межу, уражені кореневою і стовбурною гниллю та рекомендовано їх видалення (акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 22.03.2022 № 10).