За сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби Івано-Франківщини споживачам повернуто кошти

Дата: 03.03.2023 15:31

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області забезпечують захист прав та задоволення вимог споживачів шляхом попереднього розгляду звернень.

Так протягом лютого 2023 року за сприяння спеціалістів Держпродспоживслужби споживачам повернуто кошти в сумі  понад 12 тис. грн., а саме:  3900 грн. за неякісну бензопилу;  6500 грн. за неякісний мобільний телефон; передоплату в розмірі 1300 грн. за ненадані готельні послуги; 426 грн. за недоставлену піцу.

Нагадуємо: у разі порушення ваших прав – звертайтесь із заявою до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за адресою: вул. Берегова, 24, м. Івано-Франківськ,

або надсилайте заяву зручним способом:

-  поштою,

-  електронною поштою –  ifdergprod@vetif.gov.ua,

- через веб-сайт управління – https://vetif.gov.ua/activity-management/online-pruyomnaa.html,

- через чат-бот в додатку Telegram –  @derzhspozhivsluzhba_bot.

Контактний телефон 0342-52-83-98.