A A A K K K
для людей із порушенням зору
Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Спеціалісти Держпродспоживслужби Прикарпаття провели інформаційно-навчальний захід в Івано-Франківському фаховому коледжі Львівського національного університету природокористування

Дата: 02.03.2023 14:27
Кількість переглядів: 64

Спеціалісти управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розпочали реалізацію нового проекту «Я знаю все про права споживачів» в освітньому просторі профтехосвітніх закладів Прикарпаття.

Так 01 березня 2023 року було проведено зустріч на базі ВСП «Івано-Франківського фахового коледжу Львівського національного університету природокористування».

Захід був спрямований на розвиток споживчої освіти серед здобувачів професійно-технічної, отримання ними та викладацьким колективом нового практичного досвіду, дотичного до сфери відповідальності Держпродспоживслужби.

Програму заходу було розроблено із врахуванням профорієнтації навчального процесу, що поширюватиметься на майбутніх працівників відповідної галузі народного господарства.

Реалізація чергової ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  має на меті розширювати практичні знання серед слухачів профтехосвіти та вищих навчальних закладів з реалізації державної політики у сферах захисту прав споживачів, безпечності харчових продуктів, санітарних та  інших заходів державного нагляду (контролю),  спрямованих на забезпечення якісних показників життя та добробуту населення.

Даний проект є складовою заходів реалізації «Регіональної програми захисту прав споживачів 2023 – 2024 роки на Прикарпатті», стратегічною метою якої є досягнення максимально ефективного захисту прав споживачів на основі комплексного підходу до питань удосконалення механізмів захисту прав споживачів, підвищення правової грамотності та розвитку споживчої освіти населення в цілому.

В 2023 році заплановано проведення циклу подібних заходів в ряді закладів професійно-технічної освіти  області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора