20 лютого - День Героїв Небесної Сотні!

Дата: 20.02.2023 08:15

Герої такі не вмирають,

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі!

Сьогодні, 20 лютого, українці вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні – справжніх патріотів, які стали до боротьби за вільну, демократичну, сильну Україну, віддавши найдорожче, що мали, – своє життя.

Вони загинули за те, щоб Україна стала справді незалежною, могутньою, успішною європейською державою.

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях. Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них! Вічна пам'ять та низький уклін тим, хто виборює свободу, незалежність та гідність.

Вічна  слава і вічна пам'ять Героям Небесної Сотні!

Слава Україні!

Героям Слава!