Повідомлення про оприлюднення проєкту Програми та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Програми

Дата: 23.12.2022 08:47

Повідомлення про оприлюднення

проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку

Отинійської селищної територіальної громади на 2023 рік

та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування, що пропонується до затвердження, та стислий виклад його змісту: Програма соціально-економічного та культурного розвитку Отинійської селищної територіальної громади на 2023 рік

Програма розроблена з метою забезпечення узгоджених спільних дій з розвитку громади та спрямована на збереження відповідного рівня якості життя мешканців громади, в тому числі маломобільних груп населення і внутрішньо переміщених осіб, розв'язання соціально-економічних проблем, збереження довкілля, створення належних та безпечних умов проживання в громаді в умовах воєнного стану при нестачі і обмеженні енергоресурсів, складній економічній ситуації в країні, зменшенні фінансових та людських ресурсів, обмеженні і зменшенні кількості та якості послуг для населення, а також продовження пошуку нових перспективних напрямків розвитку громади.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Отинійська селищна рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення проєкту Програми та звіту про стратегічну екологічну оцінку не може становити менш як 30 днів з дня їх оприлюднення на офіційному веб-сайті Отинійської селищної ради, а саме: до 23.01.2023 (включно).

Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Ознайомитися з документами та отримати додаткову інформацію можна в Отинійській селищній раді, поштова адреса: 78223, вул. Шевченка, 2, смт. Отинія, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., тел. (03433) 6-25-56, е-mail: otynya@ukr.net.

Відповідальна особа: начальник відділу житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку Паньків Лілія Іванівна.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто до 23 січня 2023 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування: Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.