Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем

Дата: 15.12.2022 08:54
Кількість переглядів: 118

Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем

 Фото без опису

Співбесіда з роботодавцем – це досить важливий етап і від рівня підготовки до співбесіди залежить успіх вашого працевлаштування. Саме тому до співбесіди слід підготуватися досить відповідально.

Пропонуємо вашій увазі декілька простих порад, які допоможуть з легкістю справитись з цим непростим завданням.

Насамперед потрібно підготувати запитання, які ви хочете поставити роботодавцю:

1. Обов'язки – навіть якщо ви конкретно обговорили чим доведеться займатися, а про інше можна дізнатися з опису вакансії – уточніть всі нюанси;

2. Успіхи компанії – це допоможе зрозуміти імідж компанії і показати вас як людину, яка зацікавлена у конкуренції і кар’єрному зростанні;

3. Організаційні моменти – дізнайтесь про графік роботи, умови праці, надання відпусток та особливості офісу. Так ви зможете визначити для себе, як варто планувати свій робочий день, які можливості у вас будуть та з чим доведеться миритися.

До речі, питання оплати праці ніколи не обговорюється в першу чергу. Спершу потрібно зацікавити роботодавця своїми вміннями, правильно подати себе, а вже потім говорити про винагороди. Краще дочекатися коли роботодавець сам запитає вас про бажаний рівень заробітної плати.

Також одним з вирішальних моментів успішного проходження співбесіди є ваше позитивне внутрішнє налаштування. Слід пам’ятати, що ви приходите на співбесіду з метою запропонувати роботодавцеві свій унікальний «товар» - досвід, знання, вміння та навички в певній сфері діяльності і налаштовані «купити» «товар» роботодавця – посаду з певними умовами та перспективами для вас. Тому в певному розумінні і ви, і роботодавець є зацікавленими сторонами.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам успішно пройти співбесіду та з легкістю подолати усі труднощі на шляху до працевлаштування. Також, вкотре нагадуємо, що за допомогою в пошуку роботи ви можете звернутися до фахівців служби зайнятості, які завжди готові вам допомогти.

Консультації з питань пошуку роботи ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії - 066-655-4033.

Звертайтеся. Ми завжди раді вам допомогти!

 

Відділ організаційно-інформаційної роботи

та архівної справи 

Івано-Франківського обласного

центру зайнятості

вул. Деповська, 89 а

м.Івано-Франківськ,

76002

(0342) 755614

(066) 3711836


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора