Головне управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини розпочинає новий  інформаційний проект «Згадай свої споживчі права»

Дата: 14.12.2022 15:26

Реалізація проекту полягає у розповсюдженні систематизованої важливої інформації у формі  пам’яток для споживачів та суб’єктів господарювання. Зміст пам’яток розробляється, враховуючи системність порушень законодавства у сфері захисту прав споживачів.

Даний проект буде реалізовуватись шляхом розміщення пам’яток в кутках інформації для споживачів, через діалог з власниками закладів торгівлі, а також  поширення відповідної інформації через доступні засоби комунікації. В кінцевому результаті це забезпечить поінформованість і споживачів, і представників бізнесу щодо прав та зобов’язань сторін у сфері захисту споживачів,  сприятиме можливості швидкої взаємодії для вирішення споживчих спорів.

Перші пам’ятки уже в дорозі до споживача.