Громада втратила Героя, на фронті загинув Олекса Лесів

Дата: 08.12.2022 10:01

І знову сумна звістка сколихнула нашу громаду. Захищаючи рідну Україну, під час виконання бойового завдання, вірний військовій присязі, у бою за Україну, загинув уродженець села Струпків, колишній сільський голова села, старший солдат Лесів Олекса.

04 грудня 2022 року серце нашого земляка зупинилося під час боротьби проти ворога у Сєвєродонецькому районі Луганської області. Він поклав життя, захищаючи рідну землю від російських окупантів.

Без чоловіка та батька залишилися дружина і двоє дітей.

В ці скорботні дні усією громадою висловлюємо щиро співчуття родині Героя. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають!

Світлий, добрий спомин про звитяжного ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ назавжди залишиться в наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків!

ВІЧНА ТА СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!