До уваги жителів Отинійської селищної територіальної громади!

Дата: 05.12.2022 14:00

До уваги жителів Отинійської селищної територіальної громади!

На випадок відсутності електро- та газопостачання звертаємо увагу на недопущення використання газобалонного обладнання в багатоквартирних будинках, адже це може призвести до вибуху чи виникнення пожежі. Мешканці багатоквартирних житлових будинків, будь-ласка завчасно продумайте запасний варіант евакуації на випадок повного блекауту (відсутності електро-, водо-, газопостачання та водовідведення). Як варіант може бути переїзд у сільську місцевість до родичів, друзів, знайомих.

Окрім цього, звертаємо увагу жителів приватного сектору сільської місцевості про дотримання вимог розміщення газобалонних установок, їх експлуатації та правил безпечного використання пічного опалення. Недопущення використання печей, що мають несправності цегляної кладки, тріщин, через які назовні виходить чадний газ і можуть вилітати іскри, використання горючих та легкозаймистих рідин, перегріву стінок печі, випадання з груби чи зольника жарин, горіння сажі, що накопичилась в димоході. Особливу увагу звернути на недопущення залишати печі, які топляться, без нагляду або доручати наглядати за ними дітям.

Бережіть себе та свою родину!