Отинійська громада
Івано-Франківська область, Коломийський район

Обмеження використання свинцю

Дата: 28.11.2022 11:07
Кількість переглядів: 98

Долинський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує:

                                                   Фото без опису

 Щодо Технічного регламенту обмеження використання свинцю у лакофарбових матеріалах й сировинних компонентах.

Інформуємо, що 07.11.2021 набрав чинності Технічний регламент обмеження використання свинцю у лакофарбових матеріалах і сировинних компонентах, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 №432 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/432-2021-%D0%BF) (далі - Технічний регламент).

З метою забезпечення охорони здоров’я людини та захисту навколишнього природного середовища Технічним регламентом встановлено вимоги щодо обмеження використання свинцю, зокрема його сполук у лакофарбових матеріалах і сировинних компонентах незалежно від їх призначення та застосування.

Важливим є те, що введення в обіг продукції, на яку поширюється дія цього Технічного регламенту, здійснюється суб’єктами господарювання, якщо в такій продукції вміст свинцю не перевищує його встановленого граничного значення.

Звертаємо увагу, що дозволяється введення в обіг лакофарбових матеріалів та/або сировинних компонентів із вмістом свинцю за умови наявності маркування «НЕБЕЗПЕЧНО: містить свинець. Не застосовувати на поверхнях, доступних дітям чи вагітним жінкам!»

Нагадуємо, що лакофарбові матеріали і сировинні компоненти, які введені в обіг до набрання чинності цією постановою і не відповідають усім чи окремим вимогам цього Технічного регламенту, можуть бути надані на ринку протягом одного року з дати набрання чинності цією постановою – тобто до 07.11.2022 року.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора