До відома суб’єктів господарювання!

Дата: 22.11.2022 14:03

До відома суб’єктів господарювання!

Рішенням ХХV сесії Отинійської селищної ради VIІI демократичного скликання від 18.11.2022 № 746-25/2022 прийнято рішення про обмеження використання електричної енергії та освітлювальних елементів на території Отинійської селищної територіальної громади.

Згідно з рішенням до моменту припинення чи скасування дії правового режиму воєнного стану, або до прийняття рішення щодо відміни режиму обмеження використання електроенергії на території громади:

з 17:00 до кінця комендантської години встановлено заборону на  використання освітлювальних елементів підсвітки комунального майна – підсвітки фасадів та пам’ятників, вивісок, інформаційних табло, вказівників, «нічників», гірлянд тощо;

обмежено під час комендантської години використання вуличного освітлення та освітлення мостів;

рекомендовано представникам бізнесу та суб’єктам господарювання усіх форм власності, які здійснюють підприємницьку діяльність на території громади, в тому числі в орендованому у територіальної громади майні, під час роботи скоротити споживання електроенергії у пікові години з 17:00 до 22:00, а в неробочі години та під час комендантської години повністю вимикати освітлювальні елементи приватного майна – вивіски, інформаційні табло, вітрини, офісне та складське освітлення, вказівники, «нічники», гірлянди тощо;

рекомендовано Коломийському РВП ГУНП в Івано-Франківській області, у разі виявлення на території громади фактів роботи освітлювальних елементів комунального майна – підсвітки фасадів та пам’ятників, вивісок, інформаційних табло, вказівників, «нічників», гірлянд тощо у пікові години, споживання електроенергії з 17:00 до 22:00 та під час дії комендантської години, вжити заходів у межах наданих повноважень, а також вчинити дії, передбачені чинним законодавством України, згідно з статтею 25 Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

Підготовлено відділом житлово-комунального господарства, інвестицій та соціально-економічного розвитку Отинійської селищної ради